iRIMISveiki atvykę į „Rimi“ tiekėjų portalą „iRimi“. Tai - internetinė platforma skirta RIMI (SIA „Rimi Latvia“, UAB „Rimi Lietuva“ ir Rimi Eesti Food AS) tiekėjams. Svetainė buvo sukurta kaip informacijos ir komunikacijos kanalo tarp RIMI ir mūsų tiekėjų šaltinis ir siūlo tiekėjams įvairų naudingą turinį, įskaitant:


Prieiga prie „iRimi“Visiems esamiems RIMI tiekėjams prieiga prie tiekėjų portalo „iRimi“ yra visiškai nemokama. Tačiau „iRimi“ yra slaptažodžiu apsaugota svetainė ir tik registruotiems įgaliotiems vartotojams leidžiama naudotis šiuo portalu.

Jei dirbate RIMI tiekimo įmonėje ir dar neturite prieigos prie „iRimi“ turėtumėte:

1. Atidžiai perskaitykite „Prieigos prie RIMI tiekėjų portalo ir jo naudojimo sąlygas“;


2. Užpildykite „RIMI tiekėjų portalo„ Įgalioto vartotojo “paskyrimo formą“.Abu dokumentai turi būti pasirašyti įgalioto jūsų įmonės pasirašytojo, nuskanuoti ir išsiųsti šiuo „iRimi“ el. pašto adresu registracijai: iRimi@rimibaltic.com


Vartotojo abonementai bus sukurti tik po to, kai RIMI gaus abu dokumentus, pasirašytus ir išsiųstus el. pašto adresu, kaip aprašyta aukščiau. Visi įgalioti vartotojai gaus el. pašto pranešimą su naujais prisijungimo duomenimis, kai tik bus sukurtos jų vartotojo paskyros („Įgalioto vartotojo“ paskyrimo formoje būtinai nurodykite teisingą el. pašto adresą).

Jei turite klausimų dėl pagalbos, susisiekite su „iRimi“ palaikymo komanda: iRimi@rimibaltic.com