iRIMILaipni lūdzam Rimi piegādātāju portālā „iRimi“ – SIA “Rimi Latvia”, UAB “Rimi Lietuva” un Rimi Eesti Food AS piegādātājiem paredzētā tīmekļa platformā. Vietne ir veidota kā informācijas avots un saziņas kanāls starp Rimi un mūsu piegādātājiem, un tā piedāvā dažādu noderīgu saturu, tostarp:


„iRimi“ piekļuvePiekļuve piegādātāju portālam „iRimi“ ir pilnīgi bezmaksas visiem esošajiem Rimi piegādātājiem. Šī vietne ir aizsargāta ar paroli, un šim portālam ir atļauts piekļūt tikai reģistrētiem pilnvarotiem lietotājiem.

Ja jau esat Rimi piegādātājs un Jums vēl nav piekļuves „iRimi“ portālam, Jums ir jārīkojas sekojoši:

1. Rūpīgi izlasiet Rimi piegādātāju portāla pieejas un lietošanas noteikumus:


2. Aizpildiet Rimi piegādātāju portāla ‘Pilnvarotā lietotāja’ iecelšanas formu:Abi dokumenti ir jāparaksta jūsu uzņēmuma pilnvarotai personai, jāieskenē un jānosūta uz šo e-pasta adresi reģistrācijai: iRimi@rimibaltic.com


Lietotāja konts tiks izveidots pēc tam, kad uz iepriekš minēto e-pasta adresi tiks atsūtīti parakstītie dokumenti. Tiklīdz būs izveidoti lietotāju konti, visi pilnvarotie lietotāji saņems e-pasta paziņojumu ar jaunajiem piekļuves datiem (lūdzu, noteikti norādiet pareizo e-pasta adresi 'Pilnvarotā lietotāja' iecelšanas formā).

Ja jums ir kādi jautājumi, vai nepieciešama palīdzība, lūdzu sazinieties ar „iRimi“ atbalsta komandu: iRimi@rimibaltic.com