iRIMITere tulemast Rimi tarnijate portaali „iRimi“ - veebipõhine platsvorm Rimi (SIA “Rimi Latvia”, UAB “Rimi Lietuva” ja Rimi Eesti Food AS) tarnijatele. Antud platvorm on mõeldud infovahetuseks ja kommunikatsioonikanaliks Rimi ja tarnijate vahel sisaldades palju kasulikku infot tarnija jaoks:


Juurdepääs „iRimi“ süsteemiJuurdepääs tarnijaportaali „iRimi“ on kõigile Rimi aktiivsetele hankijatele tasuta. Portaal on parooliga kaitstud. iRimi kasutamise õigus on registreeritud ja autoriseeritud kasutajatel.

Kui töötate Rimiga aktiivset koostööd omava tarnija ettevõttes ja Teil puudub ligipääs iRimi portaali, siis Te peaksite:

1. Hoolikalt tutvuma portaali kasutamise tingimustega „Terms and Conditions of Access and Use of RIMI Supplier Portal’. Eestikeelses tõlkes „Rimi tarnijaportaali juurdepääsu ja kasutamise tingimused“. Dokument on tõlgitud eesti, inglise, läti ja leedu keelde.


2. Täitma vormi „iRimi EE Volitatud kasutajate määramise ankeet“.Mõlemad dokumendid peavad olema allkirjastatud Teie ettevõtte allkirjaõigusliku esindaja poolt ning saadetud registreerimiseks e-mailile iRimi@rimibaltic.com. Eelistatud on digitaalne allkirjastamise viis. Kui digiallkirja võimalust ei ole, siis palume füüsiliselt allkirjastatud dokument edastada meile skänneerituna.


Kasutajakontod luuakse pärast seda, kui RIMI e-mailile on jõudnud mõlemad nõuetekohaselt allkirjastatud dokumendid nagu kirjeldatud ülalpool. Kõigi autoriseeritud kasutajateni jõuab e-maili teel teavitus nende kasutajatunnusega pärast süsteemi loomist. Palun veenduda, et taotlusvormile oleks lisatud korrektne e-maili aadress.

Kui Teil esineb lisaküsimusi või vajate abi, siis palun kontakteeruge iRimi abimeeskonnaga: iRimi@rimibaltic.com